Paslaugos

Kondicionierių remontas

kondicionieriu remontas

  Viena papildomų, bet tiek pat svarbių, automobilių funkcijų yra užtikrinti komfortą. Vairuoti automobilį turi būti ne tik funkcionalu, bet ir malonu bei patogu. Todėl atėjus šiltiems, ar net karštiems, orams, yra būtina pasirūpinti oro kondicionavimo sistema. Dėkosite sau prasidėjus kaitroms arba situacijomis, kai paliekate automobilį saulėje, kol dirbate ar tvarkote kitus reikalus.

  Todėl yra būtina pasirūpinti automobilio oro kondicionavimo sistema. Tačiau, kaip pastebėti, kada jau jūsų kondicionierius reikalauja dėmesio? Aiškiausias rodiklis – kondicionavimo sistema paprasčiausiai nebepučia vėsaus ar šalto oro ir nevėsina automobilio. Tai yra dėl to, kad kondicionavimo sistemoje nebėra pakankamai šaldalo orui vėsinti ir pūsti.

  Dažniausiai ši problema atsiranda dėl to, kad kažkurioje kondicionieriaus sistemos dalyje yra atsiradęs protėkis. Nesandariai užsukti jungiamieji vamzdeliai ar paprasčiausias vamzdelių susidėvėjimas ir protrūkis gali labai greitai ištuštinti daugiau negu 50 procentų šaldalo, o kai visa sistema yra nematomoje vietoje, tikėtina, kad daug daugiau ištekės iki kol pastebėsite.

  Ozonavimas – tai ekologiškas ir labai efektyvus automobilių ir kito transporto salonų dezinfekavimas būdas. Ozonavimo metu sunaikinamas pelėsis, grybelis, panaikinama biologinė tarša, blogi kvapai. Ozonavimas puikiai pakeičia chemines priemones nepadarydamas žalos automobiliui Ozonas, vienas stipriausių gamtinių oksidatorių jau seniai naudojamas kaip galingiausias natūralus dezinfekantas.

Nužudo mikrobus, Acarina, alergenus, virusus, grybų sporas, pelėsius, bakterijas;

Suardo kenkėjus: graužikų, blusų, tarakonų, dulkių erkučių, musių ir pan. į aplinką išskiriamus alergenus;

Bakterijas nužudo 300 kartų greičiau, nei chloras;

Panaikina karšto vandens ir tradicinių dezinfekantų poreikį;

Pakeičia daugumą cheminių priemonių;

Chemiškai švarus, nesusidaro jokių toksiškų atliekų;

Švarus ir nekenkia aplinkai.

Panaikina organinės ir neorgninės kilmės kvapus;

Veiksmingai dezinfekuoja net esant mažoms jo koncentracijoms.

Ozonavimas

ozonavimas

Važiuoklės remontas

važiuoklės remontas

Tinkamai veikianti automobilio važiuokle užtikrina patikima automobilio valdomuma, bei komfortiška savijauta važiuojant tiek tiesia, tiek vingiuota, tiek lygia, tiek ir duobeta kelio danga. Važiuokle tuo paciu yra ir viena iš svarbiausiu važiavimo sauguma užtikrinanciu automobilio sistemu. Jei ji veiks tinkamai, o vairuotojas automobili vairuos, neviršydamas automobilio galimybiu, avariniu situaciju ir nelaimiu tikimybe bus labai nedidele. Automobilio važiuokle sudaro pakabos mazgai ir detales (svirtys, šarnyrai, spyruokles, amortizatoriai, ivores, stabilizatorius) vairo mechanizmas ir detales (traukes, antgaliai) bei stabdžiu sistemos mazgai ir detales (stabdžiu kaladeles, diskai, cilindrai, šlangos ir t.t). Kiekviena iš šiu mazgu turi buti prižiurimas ir laiku remontuojamas. Automobiliu važiuokles sistemos tampa vis sudetingesnemis, butina aukšta specialistu kvalifikacija ju priežiurai ir remontui. Todel savo automobilio važiuokles priežiura ir remonta siulome patiketi mums.

Važiuoklės remontas

Važiuoklės keitimas

Prieš imantis bet kokių automobilio aptarnavimo ar remonto darbų yra būtina patikrinti automobilio techninį stovį. Teisingiausia tai daryti su specialia diagnozavimo įranga, taip pat naudojant specialius įrankius. Automobilio, ypač šiuolaikiško, kuriame yra daug įvairios elektronikos, techninio stovio diagnozavimas susijęs ne tik su techninėmis žiniomis, bet taip pat gebėjimu naudotis specialia diagnozavimo įranga. Stoties autoservisas disponuoja nauja, šiuolaikiška visų markių automobilių diagnozavimo įranga ir autoserviso specialistai yra pasirengę nustatyti Jūsų automobilio techninį stovį bei automobilį sutvarkyti. Automobilio pakabos dalys, kurių diagnozuoti ir įvertinti negalima elektroninės įrangos pagalba, diagnozuojamos mechaniškai, automobilį pakėlus ant pakėlėjo.

Važiuoklės diagnostika

Važiuoklės remontas

Diagnostika

automobilio diagnostika

Autoelektrikas

autoelektrikas

 Kompiuterinė diagnostika (autoelektrikas)

Stoties autoservisuose autodiagnostika yra atliekama visų markių ir modelių automobiliams.

Nepriekaištingi autodiagnostikos prietaisai, lengvai valdoma programinė įranga, mums suteikia galimybę autodiagnostiką atlikti greičiau bei kokybiškiau.

Teikiamo kuro, uždegimo sistemos, kompiuterinio valdymo sistemos bei daugelio kitų diagnostinių sistemų tikrinimą.

 Tepalų keitimas – vienas pagrindinių automobilių profilaktikos darbų. Kadangi automobiliai turi labai daug judančių detalių, bet kokios trinties sumažinimas ilgina automobilio tarnavimo laikotarpį bei gerina jo eksploatacines savybes. Reguliarus tepalų keitimas užtikrina sumažintą judančių dalių trintį, taip sumažinantis dilimą, susidėvėjimą ir pavojingų temperatūrų susidarymą.

  Kadangi automobiliai turi aibę įvairiausių mechanizmų ir konstrukcijų, atliekančių konkrečias funkcijas įvairiomis eksploatacinėmis sąlygomis bei apimtimis, suprantama, kodėl yra būtina derinti specifinius tepalus skirtingų mechanizmų atveju. Dėl to tepalų rinkoje galima rasti įspūdingai didelį tepalų pasirinkimą.

  Tepalai yra skirstomi į tris gaminimo principo kategorijas. Pirmoji kategorija yra mineraliniai tepalai, kurie yra gaminami iš naftos; antroji kategorija – sintetiniai tepalai, kurie yra gaminami maišant specialias chemines medžiagas; ir trečioji bei paskutinė yra organiniai tepalai, kurie yra gaminami iš augalinės ir gyvulinės kilmės riebalų.

Tepalai taip pat yra skirstomi į konsistencijos kategorijas, kurių yra keturios – dujiniai, skysti, plastiniai ir kieti.Tačiau, automobiliams dažniausiai yra naudojami tik skysti ir plastiniai tepalai. Skysti tepalai taip pat yra vadinami alyva.

Alyvos keitimas

alyvos keitimas

Ratų balansavimas

ratų balansavimas

  Visiems esamiems ir būsimiems vairuotojams nuolatos yra akcentuojamas vienas svarbiausių bet kokios eismo sistemos elementas – saugumas. Manome, kad jeigu skaitote šią pastraipą, suprantate, kodėl yra būtina užtikrinti saugumą kelyje. Todėl turėtumėte pasirūpinti, kad jūsų automobilis nekeltų pavojaus jums bei kitiems eismo dalyviams aplink jus.

  Ratų suvedimas yra vienas iš daugelio metodų, kaip galite pasirūpinti saugumu kelyje. Jeigu vairuodami pastebėjote, kad jūsų automobilis važiuojant tiesiai arba rikiuojantis į kitą juostą nevaldomai per daug krypsta į šoną arba blaškosi po kelią, tai yra tikėtina, kad jūsų ratai nėra tinkamai suvesti. Nuo šio momento darysis vis sunkiau suvaldyti automobilį, todėl apsilankymas servise yra būtinas.